• Dúhový LGBT+ odznak
  • Dúhový LGBT+ odznak

Dúhový LGBT+ odznak

2,90 €
3,90 € (Zľava 1,00 €)
Bez dane

Odznak je dostupný vo veľkosti 25 mm (malý) a 44 mm (stredne veľký).

Odosielame do dvoch pracovných dní.

  Podpora slovenských LGBT+ projektov

Dúhový obchod prevádzkuje Dúhová iniciatíva. Nákupom podporíte jej činnosť a dúhové projekty.

  Doprava zadarmo

Doručenie pri nákupe nad 20 € zadarmo!

  Balíme diskrétne

Nevyoutujeme ťa! Na zásielke je uvedený odosielateľ "DUI", veci balíme do nepriehľadných obalov.

Dúhový odznak LGBT+ Pride pre každú dúhovú príležitosť. Tento odznak je prejavom hrdosti a solidarity voči celej LGBT+ komunite.

Dizajn tohto odznaku je inšpirovaný farebnou vlajkou LGBT+ komunity, symbolizujúcou rôznorodosť a inkluzívnosť. Jeho prelínanie farieb - červenej, oranžovej, žltej, zelenej, modrej a fialovej - je reprezentáciou rôznych sexuálnych orientácií, identít a jedinečných životných príbehov. S dúhou prichádza pozitívna energia, odznak slúži ako vizuálna prezentácia jednoty a lásky v celej komunite.

Odznak je vyrobený na Slovensku, s dôrazom na detail a kvalitu. Jeho jemné a žiarivé farby sa zachovávajú aj po dlhšom čase a jeho pevná konštrukcia zaisťuje odolnosť.

Každý nákup tohto dúhového odznaku podporuje projekty, ktoré sa zameriavajú na ochranu práv a rovnosti LGBT+ komunity. Vaša podpora je dôležitá a pomáha nám budovať inkluzívne a rešpektujúce spoločenstvo, kde sa každý môže cítiť prijatý.

Pripnite si tento dúhový odznak s hrdosťou a nechajte ho hovoriť za vás. Ukážte svoju podporu celej LGBT+ komunite a pomáhajte nám šíriť posolstvo rovnosti, prijatia a lásky po celom svete.

Načítanie...