V Dúhovom obchode je naša LGBT+ komunita na prvom mieste. Dúhový obchod prevádzkuje organizácia Dúhová iniciatíva, ktorá zastrešuje rôzne dúhové projekty, ako napríklad sociálnu appku Dúhy, Dúhový magazín, Dúhový dokument, kampaň Nerobíme rozdiely a mnohé ďalšie aktivity.

O aktivitách Dúhovej iniciatívy

Komunitný portál a appka Dúhy pre LGBT+ ľudí je prostredím, v ktorom môžu slobodne rozvíjať svoje myšlienky a svoje postoje. Majú vďaka nemu možnosť spoznať ľudí, ktorí sú v rovnakej situácii ako oni. Majú možnosť vytvárať skupiny, resp. ucelenú komunitu, ktorá im lepšie pomôže začleniť sa do spoločnosti – to všetko v rámci maximálnej anonymity a v bezpečí.

Dúhový Dokument je 4-dielna dokumentárna séria mapujúca život LGBT+ komunity na Slovensku. Predstavuje ľudí patriacich do tejto menšiny a ich príbehy; organizácie, ktoré pomáhajú komunite žiť lepší život, ale pýta sa aj druhej strany, čo im na komunite vadí a prečo bojujú proti nej.

Chceme Slovensko, v ktorom sa nemusíme obávať byť sami sebou. Kde sú si všetci rovní, kde máme rovnaké príležitosti. Kde orientácia, rodová identita či farba pleti nie je dôvodom k nenávisti. Chceme, aby sa nerobili rozdiely. Kampaň Nerobíme rozdiely vyjadruje akceptáciu, prijatie, rovnosť a spravodlivosť.

Prečo nakúpiť u nás?

Váš nákup nám pomôže rozžiariť dúhu nad Slovenskom. Všetok zisk z Dúhového obchodu sa použije v plnej miere na financovanie Dúhovej iniciatívy a jej projektov. Za Dúhovým obchodom stoja nadšení LGBT+ ľudia, ktorým záleží na budúcnosti a rovnoprávnosti LGBT+ ľudí. Ak máte otázky o našich aktivitách, napíšte nám na info@duhovainiciativa.sk. 

Budeme vďační, ak sa pri nákupe rozhodnete darovať nejakú sumu navyše. Veľmi nám pomôžete v našom snažení. Ďakujeme!

- Ondrej za Dúhovú iniciatívu.

Načítanie...