Doručovanie objednávok

Zásielky odosielajú naši dobrovoľníci čo najskôr po obdržaní platby, zvyčajne sa tak udeje do niekoľkých dní, maximálne do 7 dní. V prípade dobierky odosielame zásielku po jej spracovaní a overení.

Detaily o zásielke obdržíte aj e-mailom, prípadne SMS.

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu, balné, ako aj náklady na prepravu. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke, pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlásť. 

Poštovné zadarmo

Pri nákupe nad 20,00 € ponúkame bezplatnú dopravu na Slovensko do Alzaboxu a na výdajné miesto Depo.

Depo a Alzaboxy

Zásielku si môžete vyzdvihnúť na odberných miestach (najmä trafikách) po celom Slovensku, prípadne využiť vyzdvihnutie v Alzaboxe. 
Vyzdvihnutie na odberných miestach Depo nevyžaduje overenie totožnosti dokladom, stačí poznať heslo od zásielky, ktoré vám Depo zašle v SMS alebo e-mailom.
Cena: 1,90 €.
Sledovanie zásielok: https://depo.sk

Slovenská pošta

Zásielku vám doručí Slovenská pošta. Bude vám zaslaný odkaz na sledovanie pohybu zásielky. Môžete si vybrať, či chcete zásielku prevziať na pošte alebo chcete, aby vám bola doručená doručovateľmi Slovenskej pošty.
V prípade doručenia na adresu sa uistite, že je na schránke uvedené vaše meno. Vždy sa uistite, že ste uviedli svoje meno správne, na pošte môžu vyžadovať overenie totožnosti.
Zásielky cez Slovenskú poštu posielame v režime doporučenej zásielky (D+2).
Cena: 2,30 € na Slovensko a 4,00€ do Českej republiky.
Sledovanie zásielok: https://tandt.posta.sk

Packeta (Zásielkovňa)

Zásielku si môžete vyzdvihnúť na odberných miestach po celom Slovensku a Česku, prípadne využiť vyzdvihnutie v Z-BOXe. Upozorňujeme, že pre vyzdvihnutie v Z-BOXoch je potrebné nainštalovať aplikáciu Packeta a spárovať ju na svoje telefónne číslo. Vždy sa preto uistite, že zadávate správne údaje. 
Vyzdvihnutie na odberných miestach Packety nevyžaduje overenie totožnosti dokladom, stačí poznať heslo od zásielky, ktoré vám Packeta zašle v SMS alebo e-mailom.
Cena: 3,30 € na Slovensko a 3,90€ do Českej republiky.
Sledovanie zásielok: https://tracking.packeta.com

Nedostupný osobný odber

Dúhový obchod nemá kamennú prevádzku, preto nie je možný odber osobne.

Platba

V Dúhovom obchode môžete platiť kartou, bankovým prevodom alebo na dobierku. Okrem bežnej karty môžete využiť aj Google Pay či Apple Pay. Platbu kartou zaisťuje spoločnosť PayU.

Pri platbe kartou sa na bankovom výpise zobrazí platba "duhovyobchod.sk, Senica". Pokiaľ vám toto z dôvodu súkromia nevyhovuje, môžete objednávku uhradiť bankovým prevodom bez uvedenia mena príjemcu.

Platba prevodom prebieha na náš účet vo Fio banke. Nezabudnite uviesť číslo objednávky ako variabilný symbol, inak nebude možné vašu platbu spárovať a oneskorí sa doručenie.

Platba zo Slovenskej sporiteľne, Tatra banky, VÚB banky, Raiffeisen banky, Fio banky, Revolutu a Wise sa pripíše okamžite. Rovnako sa okamžite pripíše platba na náš český účet z Českej sporiteľne, českej ČSOB, Komerčnej banky, MONETy, Fio banky, Raiffeisenbank, českej mBank, Air Bank, Partners Banky a banky CREDITAS. Platba z bánk, ktoré nepodporujú okamžité SEPA platby alebo české okamžité platby, sa pripíše nasledujúci pracovný deň.

Platba v EUR:

  • IBAN: SK83 8330 0000 0000 3333 0030
  • Banka: Fio banka, a. s.
  • BIC: FIOZSKBAXXX
  • Typ platby: SEPA Euro platba

Platba v CZK z Česka:

  • Číslo účtu: 11212121/2010
  • Banka: Fio banka, a. s.
  • Typ platby: Platba v rámci ČR

Posledná možnosť je platba na dobierku, teda platíte pri doručení zásielky, zvyčajne je to možné len v hotovosti. Majte prosím pripravenú presnú sumu. Dobierka je spoplatnená sumou 0,60 - 1,30 €, nakoľko si za túto službu účtuje dopravca poplatky. V prípade platby na dobierku je možné, že objednávku telefonicky overíme.

Upozorňujeme, že platbu na dobierku v kombinácií s dodaním do Packeta Z-BOXu neodporúčame, nakoľko dobierku musíte zaplatiť kartou v aplikácií Packeta - nie je možné platiť v hotovosti.

Faktúra

Ku každej vybavenej objednávke dostanete faktúru. Faktúru zasielame elektronicky (e-mailom) a nájdete ju aj v prostredí e-shopu, ak ste sa zaregistrovali. Faktúra slúži ako záručný a dodací list. Ak požadujete faktúru na firmu, uistite sa, že pri objednávke uvediete IČO, prípadne IČ DPH. Dúhová iniciatíva nie je plátcom DPH.

Načítanie...